środa, 26 sierpnia 2015

Program rozwoju kompetencji dydaktycznych, społecznych i cyfrowych nauczycieli

Od 2013 roku jesteśmy współorganizatorem adresowanych do nauczycieli i edukatorów cyklu konferencji INSPIR@CJE. W bardzo krótkim czasie wydarzenia te zdobyły sobie wielkie uznanie środowiska nauczycieli, ponieważ są one zaprojektowane właśnie specjalnie pod potrzeby osób uczących w szkołach i instytucjach edukacyjnych. W ciągu roku odbywają się co najmniej dwa takie wydarzenia, w tym jedno przygotowane z myślą o edukacji wczesnoszkolnej (więcej na ich temat w zakładce INSPIR@CJE - KONFERENCJE).

Think Global działa w obszarze edukacji od 2007 roku. W ciągu tych kilku lat stworzyliśmy, obok wspomnianych konferencji, wiele programów, inicjatyw i narzędzi edukacyjnych, z których korzystają polscy nauczyciele. Prowadzimy także warsztaty i szkolenia, a ten serwis powstał po to, aby ułatwić nauczycielom dostęp do ciekawych narzędzi i treści podczas i po naszych szkoleniach.

Program rozwoju kompetencji dydaktycznych, społecznych i cyfrowych nauczycieli przygotowujemy we współpracy z Fundacją Think!, portalem Edunews.pl oraz nauczycielami ze społeczności Superbelfrzy RP.

Zapraszamy do udziału w programie szkoleń!